Klinikamedyk to centrum medyczne, które powstało z myślą o pacjentach potrzebujących szybkiej i profesjonalnej pomocy lekarskiej. Posiadamy 17 lat doświadczenia w prowadzeniu działalności na rynku lokalnym.
W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści wielu dziedzin medycyny z wieloletnim doświadczeniem, szanowani w środowisku lekarskim, którzy gotowi są podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno konsultacje specjalistyczne jak i zabiegi oraz diagnostykę spełniające wszystkie najnowsze standardy polskie, europejskie oraz światowe.
Gabinety wyposażone są w najnowszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, diagnostyczny oraz kosmetologiczny.
Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, w pełni profesjonalnie i zapewniamy mu świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

Ewelina Mielewczyk – w trakcie specjalizacji z radiologii

Ewelina Mielewczyk – w trakcie specjalizacji z radiologii

dr Ewelina Mielewczyk jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytety Medycznego. Studia skończyła z wyróżnieniem. Obecnie jest w trakcie kończenia specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej. Na co dzień pracuje w Klinicznym Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej SPSK1 przy ul. Unii Lubelskiej.

dr Iwona Zair – specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog estetyczny

dr Iwona Zair – specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog estetyczny

Dr Iwona Zair jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej. Posiada specjalizację w zakresie ginekologii i położnictwa. Ukończyła wiele kursów specjalistycznych w dziedzinie ultrasonografii, ginekologii estetycznej, laseroterapii (m. in. leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, zespołu luźnej pochwy). Od wielu lat praktykuje na Oddziale Ginekologiczno- Położniczym oraz w gabinecie prywatnym.

Katarzyna Zair – Mościbroda – lekarz medycyny estetycznej

Katarzyna Zair – Mościbroda – lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kilku lat zajmuje się medycyną estetyczną,  ukończyła wiele kursów z jej zakresu. Z powodzeniem wykonuje zabiegi oraz udziela konsultacji z zakresu medycyny estetycznej. Na codzień pracuje w Klinice Otolaryngologii Dorosłych i Dzieci i Onkologii Otolaryngologicznej SPSK1 w Szczecinie.

Maciej Mościbroda – specjalista chirurgii ogólnej, flebolog

Maciej Mościbroda – specjalista chirurgii ogólnej, flebolog

Maciej Mościbroda jest absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada specjalizację z chirurgii ogólnej. Na codzień pracuje na nowo powstałym Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala w Gryfinie gdzie ma dostęp do nowoczesnego bloku operacyjnego. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich. Ukończył wiele kursów z zakresu flebologii (diagnostyki i leczenia chorób żył kończyn dolnych), przeprowadza zabiegi małoinwazyjnego leczenia żylaków, wykonuje badania Doppler USG żył kończyn dolnych. Zajmuje się operacyjnym leczeniem przepuklin (brzusznych, pępkowych, pachwinowych). Przeprowadza ambulatoryjne zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej w tym laserowe usuwanie znamion. Jest członkiem sztabu medycznego Pogoni Szczecin.

dr n. med. Labib Zair – proktolog, flebolog, specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii

dr n. med. Labib Zair – proktolog, flebolog, specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii

Dr n. med. Labib Zair jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej. Posiada specjalizację z chirurgii ogólnej oraz transplantologii klinicznej. Dodatkowo ukończył wiele kursów specjalistycznych w dziedzinie proktologii, laseroterapii, leczenia żylaków kończyn dolnych, leczenia przepuklin pachwinowych oraz wielu innych związanych z dziedzinami zabiegowymi. Od wielu lat związany z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym gdzie pełni rolę asystenta. Na co dzień pracuje w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej SPSK2 na Pomorzanach. W 2013 roku wyróżniony Medalem na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków za opatentowanie polimerowej łaty służącej leczeniu przepuklin pachwinowych.

dr n. med Samir Zeair – specjalista chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, chirurgii onkologicznej i transplantologii

dr n. med Samir Zeair – specjalista chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, chirurgii onkologicznej i transplantologii

Dr n. med. Samir Zeair jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada specjalizację z chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, chirurgii onkologicznej oraz transplantologii klinicznej. Tytuł doktorski zdobył na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od wielu lat związany z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Szczecinie przy ul. Arkońskiej gdzie pełni rolę Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Naczyniowej. Jest kierownikiem Zespołu Transplantacyjnego i Przeszczepów Wątroby. Pełni rolę Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie Chirurgii Naczyniowej. Autor wielu książek i publikacji naukowych w dziedzinie chirurgii naczyniowej oraz transplantologii. Wypromował kilkunastu specjalistów w dziedzinie transplantologii oraz chirurgii naczyniowej. Wyróżniony tytułem Gryfa Zachodniopomorskiego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. W 2014 roku wygrał plebiscyt „Hipokrates” organizowany przez Głos Szczeciński w kategorii „Lekarz roku”.

prof. dr hab. n. med Marek Ostrowski – specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii

prof. dr hab. n. med Marek Ostrowski – specjalista chirurgii ogólnej i transplantologii

Profesor Marek Ostrowski jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej. Posiada specjalizację z chirurgii ogólnej oraz transplantologii klinicznej. Tytuły doktora nauk medycznych oraz docenta uzyskał na Pomorskiej Akademii Medycznej. W 2007 otrzymał tytuł profesorski z rąk prezydenta Polski. Od kilkunastu lat jest Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie Transplantologii. Od wielu lat związany z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym gdzie pełni rolę profesora oraz Kierownika Kliniki Chirurgii i Transplantologii SPSK2 na Pomorzanach. Autor wielu książek i publikacji naukowych w dziedzinie chirurgii ogólnej oraz transplantologii. Wypromował kilkunastu specjalistów w dziedzinie transplantologii oraz chirurgii ogólnej.

Zapraszamy do naszej kliniki

Klinikamedyk Szczecin ul. Bogusława 30

Klinikamedyk Gryfino ul. Kościelna 35/6

Klinikamedyk

Klinika Medyk Szczecin
ul. Bogusława 30
tel.: +48 577 811 759
e-mail: rejestracja@klinikamedyk.pl

Klinika Medyk Gryfino
ul. Kościelna 45/6
tel.: +48 577 811 759
e-mail: rejestracja@klinikamedyk.pl