Nasi specjalisci

dr n. o zdr. Edyta Skwirczyńska – seksuolog, psycholog, psychoterapeuta, psychoonkolog

dr n. o zdr. Edyta Skwirczyńska – seksuolog, psycholog, psychoterapeuta, psychoonkolog

Konsultacje z zakresu psychologii, seksuologii, psychoterapia | Szczecin

Zaburzenia psychiczne towarzyszą człowiekowi od początku jego istnienia. W przeszłości stygmatyzowane, nieleczone, pogłębiały się z czasem i powodowały olbrzymie problemy dla dotkniętego nimi człowieka, często mając fatalne skutki dla jego życia osobistego, rodzinnego czy zawodowego. Na szczęście w dzisiejszych czasach świadomość ludzka w tej dziedzinie jest dużo wyższa, coraz więcej ludzi borykających się z problemami natury psychicznej decyduje się na zasięgnięcie pomocy specjalistów dając sobie szanse na normalne życie.

W Naszej Klinice uzyskacie Państwo pomoc jednego z najpopularniejszych w kraju specjalistów w dziedzinie seksuologii oraz psychologii, psychoterapii, socjoterapii i psychoonkologii dr n. o zdr. Edyty Skwirczyńskiej. Jest to absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w dziedzinie psychologii klinicznej. Ponadto studiowała na Uniwersytecie Humanistyczno Społecznym SWPS w Poznaniu (studia magisterskie z dziedziny psychologii), Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (studia podyplomowe z dziedziny seksuologii klinicznej), Uniwersytecie Szczecińskim (studia podyplomowe w dziedzinie psychoterapii indywidualnej i grupowej oraz socjoterapii,  studia magisterskie w dziedzinie socjologii). Uzyskała tytuł doktora nauk medycznych na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Jest również psychoterapeutą (ukończyła 4-letnie szkolenie podstawowe i zaawansowane w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu). Ukończyła szereg kursów, jest stałą uczestniczką na krajowych i międzynarodowych konferencjach i zjazdach. Prowadzi bardzo popularny w internecie profil w mediach społecznościowych w dziedzinie seksuologii – @doktoredyta.

Psycholog | Seksuolog | Psychoterapeuta

Jakiego rodzaju pomoc możecie Państwo uzyskać?

W ramach współpracy z dr n. o zdr. Edytą Skwirczyńską możecie Państwo uzyskać wsparcie z zakresu m. in.:

  • seksuologii (zaburzenia seksualne, dyspareunia, zaburzenia wzwodu, leczenie przedwczesnego wytrysku, obniżenie libido, klimakterium)
  • psychologii oraz psychoterapii (zaburzenia lękowe, depresyjne, emocjonalne, obniżenie nastroju, stres)
  • psychoonkologii (wsparcie dla osób dotkniętych chorobą nowotworową oraz ich rodzin)
  • psychoterapii par/ małżeństw (w obszarze komunikacji, potrzeb seksualnych)
  • psychoterapii rodzinnej
  • konsultacji oraz kwalifikacji Pacjentów planujących leczenie bariatryczne (leczenie otyłości, „zmniejszanie żołądka”)

Czas trwania terapii, jej rodzaj oraz ewentualne wymagane wsparcie farmakologiczne zostanie ustalone podczas pierwszej bądź kilku wstępnych wizyt. Wizyty mają przyjazny charakter, odbywają się w miłej atmosferze. Jako że dotyczą często bardzo intymnych problemów zachowana zostaje pełna dyskrecja i Pacjent nie musi się niczego obawiać. Na wizyty zapraszamy zarówno samych Pacjentów jak i ich Partnerów – w zależności od potrzeb.

Psycholog | Seksuolog | Psychoterapeuta - cennik

Konsultacja psychologiczna | seksuologiczna

300 zł

Konsultacja bariatryczna z opinią

380 zł

Konsultacja par | małżeństw

380 zł

Zapraszamy do naszej kliniki

Klinikamedyk Szczecin ul. Bogusława 30

Klinikamedyk Gryfino ul. Kościelna 35/6

Klinikamedyk

Klinika Medyk Szczecin
ul. Bogusława 30
tel.: +48 577 811 759
e-mail: rejestracja@klinikamedyk.pl

Klinika Medyk Gryfino
ul. Kościelna 45/6
tel.: +48 577 811 759
e-mail: rejestracja@klinikamedyk.pl