Klinikamedyk to centrum medyczne, które powstało z myślą o pacjentach potrzebujących szybkiej i profesjonalnej pomocy lekarskiej. Posiadamy 17 lat doświadczenia w prowadzeniu działalności na rynku lokalnym.
W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści wielu dziedzin medycyny z wieloletnim doświadczeniem, szanowani w środowisku lekarskim, którzy gotowi są podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno konsultacje specjalistyczne jak i zabiegi oraz diagnostykę spełniające wszystkie najnowsze standardy polskie, europejskie oraz światowe.
Gabinety wyposażone są w najnowszy i najwyższej jakości sprzęt medyczny, diagnostyczny oraz kosmetologiczny.
Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, w pełni profesjonalnie i zapewniamy mu świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

dr Ewelina Mielewczyk

dr Ewelina Mielewczyk

dr Ewelina Mielewczyk jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytety Medycznego. Studia skończyła z wyróżnieniem. Obecnie jest w trakcie kończenia specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej. Na co dzień pracuje w Klinicznym Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej SPSK1 przy ul. Unii Lubelskiej.

dr Iwona Zair

dr Iwona Zair

Dr Iwona Zair jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej. Posiada specjalizację w zakresie ginekologii i położnictwa. Ukończyła wiele kursów specjalistycznych w dziedzinie ultrasonografii, ginekologii estetycznej, laseroterapii (m. in. leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, zespołu luźnej pochwy). Od wielu lat praktykuje na Oddziale Ginekologiczno- Położniczym oraz w gabinecie prywatnym.

dr Michał Zieliński

dr Michał Zieliński

dr Michał Zieliński jest absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację odbywał w Zakładzie Radiologii Zabiegowej SPSK2 na Pomorzanach. Obecnie pracuje w Klinicznym Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej SPSK1 na ul. Unii Lubelskiej.

dr n. med. Labib Zair

dr n. med. Labib Zair

Dr n. med. Labib Zair jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej. Posiada specjalizację z chirurgii ogólnej oraz transplantologii klinicznej. Dodatkowo ukończył wiele kursów specjalistycznych w dziedzinie proktologii, laseroterapii, leczenia żylaków kończyn dolnych, leczenia przepuklin pachwinowych oraz wielu innych związanych z dziedzinami zabiegowymi. Od wielu lat związany z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym gdzie pełni rolę asystenta. Na co dzień pracuje w Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej SPSK2 na Pomorzanach. W 2013 roku wyróżniony Medalem na Międzynarodowej Wystawie Wynalazków za opatentowanie polimerowej łaty służącej leczeniu przepuklin pachwinowych.

dr n. med Samir Zeair

dr n. med Samir Zeair

Dr n. med. Samir Zeair jest absolwentem Akademii Medycznej w Lublinie. Posiada specjalizację z chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, chirurgii onkologicznej oraz transplantologii klinicznej. Tytuł doktorski zdobył na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Od wielu lat związany z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Szczecinie przy ul. Arkońskiej gdzie pełni rolę Ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej, Transplantacyjnej i Naczyniowej. Jest kierownikiem Zespołu Transplantacyjnego i Przeszczepów Wątroby. Pełni rolę Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie Chirurgii Naczyniowej. Autor wielu książek i publikacji naukowych w dziedzinie chirurgii naczyniowej oraz transplantologii. Wypromował kilkunastu specjalistów w dziedzinie transplantologii oraz chirurgii naczyniowej. Wyróżniony tytułem Gryfa Zachodniopomorskiego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. W 2014 roku wygrał plebiscyt „Hipokrates” organizowany przez Głos Szczeciński w kategorii „Lekarz roku”.

mgr Natalia Podlaszczak-Malak

mgr Natalia Podlaszczak-Malak

Ukończyła studia I-go i II-go stopnia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczka wielu konferencji i szkoleń na temat żywienia. Autorka wielu tekstów informacyjnych na portalach zdrowotnych. Zajmuje się układaniem planów dietetycznych dla pacjentów cierpiących na różne jednostki chorobowe oraz dla sportowców, ze względu na swoje 10 letnie doświadczenie związane ze sportem. Prowadziła V-ce Mistrzynie Świata, uczestników Mistrzostw Świata i Europy i wielu medalistów Mistrzostw Polski w różnych dyscyplinach sportowych. Jej wizytówką są efekty podopiecznych w uzyskaniu wymarzonej sylwetki oraz poprawie samopoczucia. W pracy z pacjentem stawia na indywidualne oraz holistyczne podejście.

prof. dr hab. n. med Marek Ostrowski

prof. dr hab. n. med Marek Ostrowski

Profesor Marek Ostrowski jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej. Posiada specjalizację z chirurgii ogólnej oraz transplantologii klinicznej. Tytuły doktora nauk medycznych oraz docenta uzyskał na Pomorskiej Akademii Medycznej. W 2007 otrzymał tytuł profesorski z rąk prezydenta Polski. Od kilkunastu lat jest Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie Transplantologii. Od wielu lat związany z Pomorskim Uniwersytetem Medycznym gdzie pełni rolę profesora oraz Kierownika Kliniki Chirurgii i Transplantologii SPSK2 na Pomorzanach. Autor wielu książek i publikacji naukowych w dziedzinie chirurgii ogólnej oraz transplantologii. Wypromował kilkunastu specjalistów w dziedzinie transplantologii oraz chirurgii ogólnej.

Zapraszamy do naszej kliniki

Klinikamedyk Szczecin ul. Bogusława 30

Klinikamedyk Gryfino ul. Kościelna 35/6

Klinikamedyk

Klinika Medyk Szczecin
ul. Bogusława 30
tel.: +48 577 811 759
e-mail: rejestracja@klinikamedyk.pl

Klinika Medyk Gryfino
ul. Kościelna 45/6
tel.: +48 577 811 759
e-mail: rejestracja@klinikamedyk.pl